Select Page

V ponedeljek, 2.  6.  2014, smo izvedli športni dan. Dijakinje so se pomerile v odbojki, dijaki pa v  nogometu. Ostali dijaki, ki niso bili v razrednih ekipah, so se podali na prijeten pohod po vznožju  Pohorj …

Pot jih je vodila izpred šole do Zgornje Bistrice, Visol in  naprej na Kostanjevec. Od tam  so se vračali skozi Zgornjo Ložnico in gozd Črnec.

Tekmovanja v odbojki se je udeležilo deset ekip. Presenetljivo, vendar zasluženo in prepričljivo,  je turnir osvojila ekipa 1. A  razreda. Drugo mesto so osvojile dekleta 2. B razreda,  medtem ko je tretje mesto osvojila ekipa 3. C razreda.

V nogometu se je pomerilo  devet ekip. Po razburljivem zaključku in izvajanju kazenskih strelov je v finalu slavila ekipa 3. C razreda, ki je premagala ekipo 2. A.  Tretje mesto je osvojila ekipa fantov 1. B razreda.